منشور سایت

9 / 10
از 5 کاربر

مراجعین محترم به سایت دکتر یعقوبی

با سلام

لطفا قبل از اخذ خدمات از سایت حاضر منشور حرفه ای سایت را بطور کامل مطالعه فرمایید.

۱- کلیه اطلاعات اخبار موجود در این سایت مربوط به دکتر آیدین یعقوبی نوتاش بوده و ذکر این اطلاعات یا کپی برداری از آنها با ذکر منبع و ماخذ بلامانع است .

۲-عکس های مربوط به بیماران در این سایت متعلق به بیماران دکتر یعقوبی بوده و هیچ وجهه مشخصه ای ندارند هویت بیماران کاملا مخفی خواهد ماند و جز اسرار بیماران بوده و غیر قابل نشر است .

۳-کپی برداری از فایل های تصویری عکس و فیلم و فایل های صوتی موجود در این سایت ممنوع بوده و پی گرد قانونی دارد.

۴-در کل محتوای این سایت تبلیغ هیچ شخص ؛ برند و یا محصولی انجام نمی گیرد لذا هر مطلب ؛ عکس یا فیلمی که در این سایت نشاندهنده استفاده از محصولی باشد بهیچ عنوان به معنای برتری آن محصول در مقایسه با موارد مشابه نیست و جنبه تبلیغاتی ندارد.

۵-هر نظری که حاوی وهن و افترا و یا ادعای خلاف واقع وغیرعلمی باشد مانند ادعای شفا از جانب برخی مدعیان طب سنتی و .... در این سایت غیرقابل نشر می باشد و حذف خواهد شد.

۶-ازآنجا که پایه اصلی درمان بر اخذ شرح حال بالینی و انجام معاینات بالینی است و مشاوره پزشکی غیراصولی میتواند منجر به از دست رفتن جان و یا عضو بیماری شود لذا انجام مشاوره از طریق سایت و یا ارسال عکس مدارک از طریق اینستاگرام وسایت و اخذ نظر تخصصی غیر قابل انجام بوده و تمام مشاوره ها فقط و فقط حضوری خواهد بود.

۷-بیماران کم بضاعت و بیمارانی که از طرف موسسات خیریه عام المنفعه معرفی نامه داشته باشند بصورت رایگان ویزیت خواهند شد .

۸-ویزیت بیماران فقط و فقط از طریق درمانگاه و یا کلینیک ویژه بیمارستان دکتر شریعتی انجام می شود لذا ویزیت در منزل ؛ بیمارستان های دیگر و ... مقدور نمی باشد .